فیلم علمی-تخیلی و ۵۰ میلیون دلاری Crater پس از ۴۸ روز از دیزنی+ حذف شد

فیلم و سریال
۱ دیدگاه

 

فیلم علمی-تخیلی و ۵۰ میلیون دلاری Crater پس از ۴۸ روز از دیزنی+ حذف شد

دیزنی با فیلم «دهانه» یک شکست تجاری دیگر را در سال ۲۰۲۳ تجربه کرده است.

یک فیلم علمی-تخیلی و اریجینال پس از تنها ۴۸ روز از پلتفرم استریم دیزنی+ حذف شده است. در ماه‌های اخیر حذف غیرمنتظره عناوین از پلتفرم‌های استریم نگرانی‌هایی را به وجود آورده است. این نگرانی‌ها با حذف «هملاک گروو» (Hemlock Grove) که یکی از سریال‌های اریجینال نتفلیکس به شمار می‌آید آغاز شد. سریال «لیلیهامر» (Lilyhammer) نیز تقریباً همین سرنوشت را پیدا کرده بود تا اینکه «استیون ون زنت» از این اقدام شبکه جلوگیری کرد.

پلتفرم مکس که پیش‌تر با نام اچ‌بی‌او مکس شناخت می‌شد نیز پس از ادغام برادران وارنر و دیسکاوری به اقدامات مشابهی دست زده است. اما نمونه اخیری که حتی عجیب‌تر به نظر می‌رسد حذف فیلم علمی-تخیلی «دهانه» (Crater) از دیزنی+ به فاصله فقط ۴۸ روز پس از انتشار است.

«مک‌کنا گریس» و «کید کادی» در این فیلم به کارگردانی «کایل پاتریک آلوارز» نقش‌آفرینی کرده‌اند. داستان فیلم درباره گروهی از انسان‌هاست که در سال ۲۲۵۷ روی ماه ساکن شده‌اند. تولید این فیلم ۵۳.۴ میلیون دلار هزینه داشته و اگرچه به صورت رسمی دلیلی برای این اقدام اعلام نشده، اما انتظار می‌رود دیزنی با هدف کاهش هزینه‌های مرتبط با مجوز پخش فیلم را حذف کرده باشد.

دیگر عنوانی که اخیراً از دیزنی+ حذف شده سریال «آلاسکا دیلی» (Alaska Daily) با بازی «هیلاری سوانک» است. این پلتفرم اعلام کرده است که سریال «دوستانی که حفظ می‌کنی» (The Company You Keep) نیز در ماه ژوئیه حذف خواهد شد.

لطفا امتیاز دهید
مطالب مرتبط

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید